Výsledky
Přehled vítězů Klubových pohárů 2003 - 2012
r. 2012
Letos se konal přebor trošku netradičně. Nezávodilo se v kategoriích ZZO, ZVV1/IPO1 a IPO2,
ale katerogie byly upraveny dle momentálních schopností a dovedností našich pejsků.
Kategorie B (poslušnost, obrana)
1. místo - Dana Chmelová s Rasmusem Avax Hof
2. místo - Michela Vaškůjová s Annemary Globule
3. místo - Leona Hubáčková s Fly ze Zálesí
Kategorie A (poslušnost)
1. místo - Jana Hubáčková s Trixie Avax Hof
2. místo - Jaromír Zicha s Pussycat Avax Hof
3. místo - Ladislava Prokopová s Aquila
r. 2011
Kat. IPO2 - o putovní pohár ZKO - Biskupice
1. místo - Ywetta Žáková s Grreyem
2. místo - Michaela Vaškůjová s Annemary Globule
3. místo - Stanislav Lambor s Pegy z Dašického zátiší
Kat. ZVV1 - do 3 let věku psa
1. místo - Leona Hubáčková s Fly ze Zálesí
2. místo - Libor Vítek s Ritou
3. místo - Michal Bernátek s Badym
Kat. ZZO - do 16ti měsíců věku psa - o put.pohár
1. místo - Leoš Novák s Abigail Donamir
2. místo - Jana Koubková s Rikym
3. místo - Ladislava Prokopová s Aquila
Vítěz poslušnosti - o putovní pohár
1. místo - Ywetta Žáková s Grreyem
2. místo - Leona Hubáčková s Fly ze Zálesí
3. místo - Jana Hubáčková s Vivien Avax Hof
Mládež do 15ti let
1. místo - Leona Hubáčková s Fly ze Zálesí
2. místo - Michal Bernátek s Badym
r. 2010
Kat. IPO2 - o putovní pohár ZKO - Biskupice
1. místo - Ywetta Žáková s Grreyem
2. místo - Zdenek Kočík s Donem Hartis Bohemia
3. místo - Libor Julina s Anett Kato Hof
Kat. ZVV1 - do 3 let věku psa
1. místo - Ywetta Žáková s Ally Netopýr Strelicia
2. místo - Michaela Vaškůjová s Annemary Globule
3. místo - Stanislav Lambor s Pegy z Dašického zátiší
Kat. ZZO - do 16ti měsíců věku psa - o put.pohár
1. místo - Jana Hubáčková s Coffie Avox Hof
2. místo - Pavla Plšková s Floydem z Boršova
3. místo - Jan Sedlář s Lesí
Vítěz poslušnosti - o putovní pohár
1. místo - Ywetta Žáková s Ally Netopýr Strelicia
2. místo - Michaela Vaškůjová s Annemary Globule
3. místo - Daniel Plšek s Endym
Mládež do 15ti let
1. místo - Leona Hubáčková s Fly ze Zálesí
2. místo - Daniel Plšek s Endym
3. místo - Dominik Vrba s Meggie
r. 2009
Kat. IPO2 - o putovní pohár ZKO - Biskupice
1. místo - Ywetta Žáková s Grreyem
2. místo - Zdenek Kočík s Donem Hartis Bohemia
3. místo - Ywetta Žáková s Enny
Kat. ZVV1 - do 3 let věku psa
1. místo - Mirka Smýkalová s Beryl King Avax
2. místo - Jana Hubáčková s Vivien Avax Hof
3. místo - Libor Julina s Anett Kato Hof
Kat. ZZO - do 16ti měsíců věku psa - o put.pohár
1. místo - Leona Hubáčková s Fly ze Zálesí
2. místo - František Pilčík s Charliem Lenka Moravia
3. místo Pavel Minařík s Kenem
Vítěz poslušnosti - o putovní pohár
Jana Hubáčková s Vivien Avax Hof
Mládež do 15ti let
1. místo - Leona Hubáčková s Fly ze Zálesí
2. místo - Pavel Heinz s Ebi
3. místo - Dominik Vrba s Meggie
r. 2008
1. místo - Ywetta Žáková s Grreyem
2. místo - Dana Chmelová s Rasmus Avax Hof
3. místo - Zdenek Kočík s Donem Hartis Bohemia
Nejlepší poslušnost
Ywetta Žáková s Grreyem
Vítěz mladých
Jana Koubková s Bahirem
r. 2007
1. místo - Ywetta Žáková s Enny
2. místo - Zdenek Kočík s Donem Hartis Bohemia
3. místo - Pavla Fojtíková s Ora Stříbrné doly
Nejlepší poslušnost
Ywetta Žáková s Enny
Vítěz mladých
Mirka Smýkalová s Beryl King Avax
r. 2006
1. místo - Ywetta Žáková s Enny
2. místo - Zdenek Kočík s Mahonym Avax Hof
3. místo - Dana Chmelová s Rasmusem Avax Hof
Nejlepší poslušnost
Ywetta Žáková s Enny
Vítěz mladých
Zdenek Kočík s Donem Hartis Bohemia
r. 2005
1. místo - Jana Hubáčková s Maltou Avax Hof
2. místo - Ivo Eichler s Bomem
3. místo - Ywetta Žáková s Enny
Nejlepší poslušnost
Jana Hubáčková s Maltou Avax Hof
Vítěz mladých
Jana Hubáčková s Heningem Avax Hof
r. 2004
1. místo - Jana Hubáčková s Maltou Avax Hof
2. místo - Petr Samsonek s Metem Avax Hof
3. místo - Zdenek Kočík s Mahonym Avax Hof
Nejlepší poslušnost
Jana Hubáčková s Maltou Avax Hof
Vítěz mladých
Ivo Eichler s Arnoldem
r. 2003
1. místo - Jana Hubáčková s Maltou Avax Hof
2. místo - ???
3. místo - ???
Nejlepší poslušnost
Jana Hubáčková s Maltou Avax Hof